Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Структура апарату

 

Графік роботи Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області (РОВР у Тернопільській області):  з Пн. по Пт.: 08:00 до 17:00, обідня перерва: з 13:00 до 13:48, вихідний: субота, неділя

В структурі апарату РОВР у Тернопільській області 7 відділів,  служба техногенно-екологічної безпеки, служба взаємодії зі ЗМІ та міжнародного співробітництва, лабораторія моніторингу вод і грунтів, майстерня ремонтно-механічна та інші (провідний аудитор, юристконсульт, інспектор з питань запобігання та виявлення корупції I категорії).

 

Відділ експлуатації водогосподарських систем підпорядковується заступнику начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, в його складі заступник начальника, 5 провідних інженерів-гідротехніків та один інженер-гідротехнік. Начальник відділу Бліндар Сергій Олександрович (т. 0352-25-96-41)

Основними завданнями відділу є організація робіт з експлуатації і ремонту меліоративних систем, протипаводкових та інших гідротехнічних споруд і водогосподарських об’єктів та утримання їх в робочому стані, для забезпечення високопродуктивного використання меліорованих земель, а також надання методичної і практичної допомоги дільницям та міжрайонному управлінню водного господарства.

До основних функцій відділу експлуатації водогосподарських об’єктів належить:

 • організація експлуатації меліоративних систем і водогосподарських об’єктів міжгосподарського значення;
 • забезпечення на осушуваних землях оптимального водного режиму;
 • організація обстеження технічного стану інженерної інфраструктури міжгосподарських меліоративних систем і підготовка висновків та пропозицій щодо необхідності їх ремонту чи реконструкції;
 • проведення спільно з сільськогосподарськими органами паспортизації меліоративних систем та ведення обліку і звітності з використання осушуваних земель та виробництва на них сільгосппродукції;
 • сприяти проведенню ремонтно-доглядових робіт на внутрішньо-господарських меліоративних системах за договорами із землевласниками і землекористувачами;
 • планування ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі;
 • забезпечення обліку і звітності наявності осушуваних земель, розподілу їх за власниками і землекористувачами, виконання ремонтно-експлуатаційних та ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі.

 

Відділ водних об'єктів підпорядковується заступнику начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, в його складі заступник начальника відділу та 9 провідних інженерів з використання водних ресурсів. Начальник відділу Майка Василь Зіновійович (т. 0352-25-96-41)

Основні функції відділу водних об'єктів

 • Організація і координація  робіт із питань управління водними ресурсами, їх використання, охорони  та відтворення.
 • Розгляд матеріалів та підготовка висновків щодо користування землями водного фонду,  водними об’єктами та використання водних ресурсів.
 • Контроль  внесення платежів за користування водними об’єктами.
 • Участь у забезпеченні функціонування відомчої системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.
 • Участь у забезпеченні виконання програми державного моніторингу довкілля в частині контролю якості поверхневих вод за гідрохімічними та радіологічними показниками.
 • Розгляд скарг і звернення громадян відповідно до компетенції.
 • Надання платних послуг у встановленому порядку.
 • Здійснення державного обліку водокористування.
 • Підготовка матеріалів для державного водного кадастру за розділом «Водокористування».
 • Участь у забезпеченні  функціонування сайту Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області.
 • Підготовка презентаційних та інформаційних матеріалів з питань водних ресурсів.
 • Участь у розробленні прогнозів та цільових програм розвитку водогосподарського комплексу.
 • Розроблення  паспортів, режимів роботи та правил експлуатації водних об’єктів.
 • Координація діяльності дільниць та  міжгосподарського управління водного господарства відповідно до компетенції.
 • Співпраця з органами влади та організаціями екологічного спрямування з природоохоронних питань.
 • Організація заходів із популяризації екологічних знань, дбайливого ставлення до водних ресурсів.

 

Відділ механізації, енергозбереження та охорони праці підпорядковується заступнику начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, у штаті відділу заступник начальника, провідний інженер з охорони праці, провідний інженер з транспорту, провідний інженер-енергетик.

Начальник відділу Сторожуку Іван Миколайович (т. 0352-52-78-58).

 

Технічний відділ підпорядковується заступнику начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, у штаті відділу заступник начальника, головний гідротехнік, провідний інженер з проектно-кошторисної роботи, 4 провідних інженера-гідротехніка, провідний геодезист, гідрогеолог I категорії, інженер гідротехнік І категорії.

Начальник відділу Колосок Петро Іванович (т. 0352-25-96-77).

 

Відділ економіки підпорядковується начальнику відділу Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, у штаті відділу заступник начальника, 2 провідних економіста, 1 економіст І категорії.

Начальник відділу Гончар Віталій Віталійович (т. 0352-52-53-47).

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності, підпорядковується начальнику відділу Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, у складі заступник начальника, 5 провідних бухгалтерів, 1 бухгалтер І категорії.

Головний бухгалтер – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Пудлик Ольга Михайлівна (т. 0352-25-96-85).

 

Відділ управління персоналом, контролю та діловодства  підпорядковується начальнику відділу Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, у штаті відділу провідних фахівець та 2 фахівці ІІ категорії.

Начальник відділу Кулик Любов Володимирівна (т. 0352-25-96-79).

 

Служба техногенно-екологічної безпеки підпорядковується заступнику начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, у штаті відділу головний та провідний фахівці.

Головний фахівець Майка Василь Зіновійович (т. 0352-25-96-92).

Основними завданнями служби ТЕБ є:

 • розроблення заходів та координація виконання робіт щодо попередження запобігання та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі шкідливою дією вод, а також для забезпечення безаварійного пропуску повеневих (паводкових) вод та льодоходу;
 • координація роботи щодо інформування органів влади та населення через засоби масової інформації про рівень забруднення водних об’єктів;
 • організація та взаємодія з органами управління та силами цивільного захисту функціональної і територіальної підсистеми, її районними ланками, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
 • контроль за утриманням та станом готовності підвідомчих захисних споруд цивільного захисту.

 

Лабораторія моніторингу вод та грунтів підпорядковується заступнику начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, до штату входить начальник, провідних хімік, 2 хіміка І категорії, радіохімік І категорії, 2 техніка лаборанта.

Начальник лабораторії Фатаєва Наталія Мифодіївна (т. 0352-43-41-51).

Основними завданнями лабораторії є здійснення контролю якості поверхневих, дренажних, підземних (ґрунтових) і зворотних (стічних) вод за хімічними і радіологічними показниками, а також фізико-хімічних властивостей грунтів.

До основних функцій лабораторії належить:

 • вимірювання показників якості води на водогосподарських системах комплексного призначення, у зонах основних водозаборів комплексного призначення, систем міжгалузевого та сільськогосподарського призначення, при аварійному забрудненні у районах водозаборів, що знаходяться у зоні впливу аварійних забруднень, а також зворотних (стічних) вод за замовленням;
 • визначення показників грунтів на осушуваних і прилеглих до них землях, поверхневих (дренажних) та підземних вод на території осушувальних систем.

 

Юридична служба підпорядковується начальнику Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській област, у складі головний юрисконсульт Федоров Микола Миколайович та провідний юрисконсульт(т. 0352-52-78-58).

 

Служба ЗМІ та міжнародного співробітництва підпорядковується начальнику Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, у складі головний фахівець Головата Оксана Ігорівна та провідних фахівець.

 

Провідний аудитор Конєнков Віктор Геннадійович

Інформація

Прогноз погоди

https://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 02.08.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

128 см

+1

Нижнів

229 см

-5

Заліщики

262 см

      -2

 

Штормове попередження

-