Наша адреса




Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.ua



Графік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Як взяти в оренду водний об`єкт

Водні об’єкти надаються в оренду на земельних торгах разом із земельною ділянкою.

Громадяни та юридичні особи, зацікавлені в оренді, звертаються із заявою:

- до органу місцевого самоврядування, якщо водний об’єкт на землях комунальної власності (в межах населенного пункту);

- до обласної державної адміністрації, якщо водний об’єкт на землях державної власності ( за межами населенного пункту).

 

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 26 червня 2014 р.                                                                м. Тернопіль                                                                          №244-од

 

Про затвердження Порядку
укладення договорів оренди
земельних ділянок та водних об’єктів,
додаткових угод до них та угод про
їх розірвання

Відповідно до Земельного, Водного кодексів України, законів України ,,Про місцеві державні адміністрації”, ,,Про оренду землі”, ,,Про аквакультуру”, постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2006 р.  № 1724 ,,Деякі питання оренди земель”, інших нормативно-правових актів з питань регулювання земельних відносин в Україні, з метою подальшого ефективного використання водних об’єктів та земельних ділянок державної власності за межами населених пунктів:

1. Затвердити Порядок укладення договорів оренди земельних ділянок та водних об’єктів, додаткових угод до них та угод про їх розірвання, що додається.

2. Уповноважити заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків на підписання договорів оренди земельних ділянок та водних об’єктів,  додаткових угод до них та угод про їх розірвання.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 
Голова обласної державної
          адміністрації                                                                                                                                     О.М.Сиротюк

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 15 червня 2015 р.                                                                м. Тернопіль                                                                          № 417-од

 

Про визнання такими, що втратили

чинність, розпорядження голови

облдержадміністрації від

10 лютого 2014 року №48-од та

пункт 1 розпорядження голови

облдержадміністрації

від 26 червня 2014 року № 244-од

 

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою приведення у відповідність до законодавства розпорядження  голови обласної державної адміністрації:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

- розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 лютого 2014 року № 48-од "Про методичні рекомендації з надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області";

- пункт 1 розпорядження голови облдержадміністрації від 26 червня 2014 року № 244-од "Про затвердження Порядку укладення договорів оренди земельних ділянок та водних об’єктів, додаткових угод до них та угод про їх розірвання".

 

2.Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова обласної державної
          адміністрації                                                                                                                                                        С.С.Барна

 

 

 

Інформацію про водні об’єкти області (з фоторгафіями та прив’язкою  до місцевості) можна переглянути в інформаційно-пошуковій системі, яка знаходиться на нашому сайті та у розділі "Водні об’єкти області".

 

 

Інформація

Прогноз погоди





https://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 02.08.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

128 см

+1

Нижнів

229 см

-5

Заліщики

262 см

      -2

 

Штормове попередження

-