Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Діяльність відділу управління персоналом, контролю та діловодства

Діяльність відділу у 2017 році

В облводресурсів віком до 35 років працює 116 осіб, що становить 28 % від загальної кількості. Повну вищу освіту мають 127 працівників, що становить 31 % від працюючих, базову вищу - 47 осіб, що становить 12 % та професійно-технічну освіту – 116 робітників, що становить 45 %.

  У 2017 році відділом управління персоналом зареєстровано 130 наказів з основної діяльності (у 2016 році - 108 наказів) та підготовлено 126 наказів з кадрових питань (у 2016 році – 146 наказів).

Постійно на контролі перебуває питання підвищення кваліфікації працівників облводресурсів. Протягом 2017 року працівники підвищували кваліфікацію у  Державному інституті управління та економіки водних ресурсів,  брали участь у семінарах-навчаннях. В технічній школі підвищили кваліфікацію 150 робітників.

Щотижня в облводресурсів проводяться внутрішні семінари-навчання працівників управління, на яких розглядаються найбільш важливі теми, що стосуються діяльності облводресурсів та змін, які відбулися в законодавстві.

Одним із напрямів кадрової роботи в облводресурсів є робота з кадровим резервом. Щорічно переглядаються та оновлюються списки осіб, зарахованих до кадрового резерву облводресурсів, проводиться робота з кадровим резервом. Головою Держводагентства затверджено кадровий резерв на заміщення керівних посад на 2017 рік, до якого зараховано професійно підготовлених працівників, які успішно справляються з виконанням посадових (службових) обов’язків, виявляють ініціативу, мають організаторські здібності, необхідні для виконання посадових обов’язків.

Протягом 2017 року відбулось 3 засідання комісії з контролю за виконанням умов контрактів керівниками організацій, що належать до сфери управління облводресурсів. Розглянуто роботу 5 керівників.

В поточному році у відділах облводресурсів пройшов практику 1 студент та стажування 3 викладачі вищих навчальних закладів області.

Одним із основних напрямків роботи з кадрами є застосування до працівників заходів заохочення. Так, протягом 2017 року 7 працівників нагороджено відзнаками Держводагентства, 12 працівників обласними відзнаками, 25 – відзнаками облводресурсів.

Проводився аналіз наявності положень про відділи та посадових інструкцій всіх працівників облводресурсів.

Протягом 2017 року надавалась методично-практична допомога з кадрових питань підвідомчим управлінням та відділам облводресурсів.

ДОВІДКА

про стан роботи з документами в Тернопільському облводресурсів за

 2017 рік

Протягом 2017року документообіг в облводресурсів становив 1957документів, з них 820 документів вхідної кореспонденції, 1137- вихідної.

З Держводагентства надійшло 229 документів (на контролі – 123), Сектору у Тернопільській області щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування – 46, облдержадміністрації – 77(на контролі  -13), інших установ – 468(на контролі – 41).

Всього на контролі було 177 документів, які виконано у встановлені терміни та надано відповіді.

У 2017році до Тернопільського облводресурсів надійшло 22звернення від громадян. Звернення стосувалися питань: щодо підтоплення земельної ділянки; щодо відновлення озера  в с. Підгороднє Тернопільського району; щодо експлуатації водного об’єкта в с. Сапанів Кременецького району; надання матеріальної допомоги та інші. По всім зверненням надані відповідні роз’яснення та пропозиції

Протягом зазначеного періоду на адресу Тернопільського обласного управління водних ресурсів надійшло 10 запитів на  отримання публічної інформації: 1 адвокатський запит, 3 від громадян, 6 від юридичних осіб. Запити стосувались питань:

- щодо надання інформації про схеми річок, озер, ставків на території області;

- щодо надання інформації про гідротехнічну споруду – ставку в с.Вишнівці;

- щодо надання інформації про забір, використання води та відведення стоків по районах області;

- щодо надання інформації про гідротехнічні споруди, дамби, водосховища на території області;

 - щодо надання інформації по звітності 2-ТП (водгосп);

- інші.

Відповіді на запити та довідкова інформація надавалась запитувачам  у визначені терміни та відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Про необхідність надання відповідей на виконання документів, які знаходяться на контролі  провідний фахівець постійно нагадує головним виконавцям за 3 дні до терміну виконання.

В облводресурсів питання  забезпечення своєчасного реагування та якісного виконання контрольних документів знаходиться на постійному контролі.

 

Інформація

Прогноз погоди

https://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 31.07.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

136 см

+1

Нижнів

234 см

+1

Заліщики

266 см

      +6

 

Штормове попередження

-