Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Тренінг «Роль залучення стейкхолдерів (зацікавлених сторін) в управлінні водними ресурсами. Досвід США»

16-18 липня 2019 року заступник начальника відділу водних відносин та басейнової взаємодії РОВР у Тернопільській області Наталія Седюкова взяла участь у тренінгу «Роль залучення стейкхолдерів (зацікавлених сторін) в управлінні водними ресурсами. Досвід США» на базі Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.

☝️Регіональний науковий радник і координатор Програми пріоритетних екосистем Еверглейдс, представник Геологічної служби США Ніколас Аумен та представник Офісу Міністерства внутрішніх справ у Іллінойсі Роман Фердінанд поділилися досвідом із вирішення складних питань управління водними ресурсами у США 🇺🇸, що потребують залучення зацікавлених сторін.

☝️Під час тренувальної сесії чотири команди розробили власні плани залучення стейкхолдерів і стратегій, що можуть бути використанні в українських реаліях та представили результати роботи іншим учасникам.

🙌Щиро підтримуємо ініціативи щодо залучення провідних вітчизняних та іноземних спеціалістів до навчань співробітників галузі, адже можливість впровадження міжнародного досвіду у свою роботу на сучасному етапі розвитку водогосподарської галузі є корисною для нас усіх!

22.07.2019

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 02.08.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

128 см

+1

Нижнів

229 см

-5

Заліщики

262 см

      -2

 

Штормове попередження

-