Наша адреса




Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.ua



Графік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Результати конкурсу "Вода - це життя"

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Вода – це життя»
Даний конкурс проводився з метою підвищення екологічної свідомості та обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, а також сформувати бережливе ставлення до водних ресурсів.
Конкурс тривав з 16 січня по 16 березня 2019 року.
На розгляд конкурсної комісії надійшло 385 робіт.
Кожен малюнок відрізнявся креативністю, оригінальністю техніки виконання та глибиною ідеї. Судячи з усіх робіт, можна сказати, що всі учасники є талановиті, розуміють екологічні проблеми води і всі роботи заслуговують високої похвали.

Отже, у 2019 році перемогу здобули:
Вікова категорія 6-12 років
Номінація «Малюнок»
1 місце – Ковальчук Вікторія, 11 р. – учениця Заліщицького районного будинку дитячої та юнацької творчості.
2 місце – Локоть Богдан, 10 р. – учень школи №5 м. Кременець; Горобець Андріана, 11 р. – учениця Заліщицького районного будинку дитячої та юнацької творчості.
3 місце – Дудяк Ірина, 9 р. – учениця Великодедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст. села Великі Дедеркали Шумського району; Нетеча Олександр, 12 р. – учень Кременецької спеціалізованої школи I-III ступенів №2.
Номінація «Фотографія»
1 місце – Новаковська Яна , 11 р. – учениця Тернопільського обласного комунального центру науково - технічної творчості школярів та учнівської молоді.
2 місце – Мазяр Марія, 8 р. – учениця Зборівського районного центру еколого-натуралістичної творчості української молоді; Заваринська Діана, 8 р. – учениця спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики.
3 місце – Кульчицький Павло, 11 р. – учень Золотопотіцького центру позашкільної роботи з учнівською молоддю.
Вікова категорія 13-18 років
Номінація «Малюнок»
1 місце – Віннічук Олександра, 16 р. – учениця Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ.
2 місце – Онищук Софія, 14 р. – учениця Малосадівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; Шалева Анастасія, 13 р. – учениця Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.
3 місце – Синенький Євгеній, 15 р. – учень Кременецького ліцею імені У.Самчука.
Номінація «Фотографія»
1 місце – Шаповалов Руслан, 14 р. – учень Людвищенського НВК Шумського району.
2 місце – Божук Софія, 13 р.– учениця Кременецького ліцею імені У.Самчука.
3 місце – Криворучко Роман, 15 р. – учень Мельнице-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Будуть нагороджені подарунками та грамотами учасники Конкурсу, які зайняли призові місця – перше, друге, третє у всіх номінаціях та по вікових категоріях.
За творчу майстерність у номінаціях "Малюнок" та "Фото" та активну участь в Конкурсі оголошуємо подяки:
- Сторожуку Володимиру, 13 р. – учневі Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ Збаразького району;
- Вуїв Зоряні, 13 р. – учениці Золотопотіцького центру позашкільної роботи з учнівською молоддю;
- Гнатьо Олені, 16 р. – учениці Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
- Гевко Софії, 16 р. – учениці Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну;
- Шуб’яку Назару, 14 р. – учневі Байковецької ЗОШ І-ІІ ст.;
- Гайвану Денису, 10 р. – учневі Заліщицького районного будинку дитячої на юнацької творчості;
- Вербіцькому Дмитру, 9 р. – учневі ЗОШ І-ІІ ст. села Увисла Гусятинського району;
- Марфіян Максиму, 17 р. – учневі Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну;
- Кравчук Анастасії, 13 р. – учениці Заліщицького районного будинку дитячої на юнацької творчості;
- Троян Оксані, 14 р. – учениці Великодедеркальської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Присяжнюку Валентину, 14 р. – учневі Угорського НВК села Угорськ;
- Бучок Юлії, 16 р. – учениці Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ;
- Бошковій Поліні, 14 р. – учениці Заліщицького районного будинку дитячої на юнацької творчості;
- Крутевичу Володимиру, 16 р. – учневі Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;
- Колодію Олегу, 17 р. – учневі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;
- Нечипорук Надії, 10 р. - учениці Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5;
- Грицюку Максиму, 9 р. – учневі Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2;
- Чорному Артему,9 р. – учневі Золотопотіцького центру позашкільної роботи з учнівською молоддю;
- Гуменюк Аліні, 11 р. – учениці Цеценівського НВК;
- Горобець Тетяні, 8 р. – учениці Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;
- Задачіні Ма’яні, 11 р. – учениці Шумського НВК;
- Томчук Вікторії, 10 р. – учениці Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5;
- Луців Софії, 13 р. – учениці Бучацького районного центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я»;
- Мартинюк Віктору, 12 р. – учневі Волинського ліцею імені Нестора Літописця, села Підлісці;
- Базилюк Анні, 14 р. – учениці Великозагайцівського НВК;
- Мельник Анастасії, 12 р. – учениці ЗОШ І-ІІІ ступенів села Серетця.
Найкращі роботи учасників можна буде побачити на сайті Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області http://www.vodgosp.te.ua/ у розділі «Конкурс «Вода – це життя»».
Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області висловлює подяку керівникам шкіл, гуртків та вчителям за проведену роботу з дітьми, а всім учасникам конкурсу за активну участь та вважає їх усіх переможцями, бо кожен із учасників не залишився осторонь від даної тематики конкурсу.
Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів та досягнень!

19.03.2019

Інформація

Прогноз погоди





http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 17.07.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

129 см

-3

Нижнів

276 см

-2

Заліщики

267 см

     0

 

Штормове попередження

-