Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Учать в заходах, пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків у 2019 році

28 лютого 2019 року відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації, на якій розглянуто питання про стан виконання заходів з підготовки органів виконавчої влади на органів місцевого самоврядування до дій при загрозі та виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків у 2019 році.
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області були подані пропозиції, що сприятимуть безпечному пропуску льодоходу, повені та паводків і створюють умови по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій на водних об'єктах області.
01 березня 2019 року було проведено командно-штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з пропуску льодоходу, повені та паводків. На якому було визначено готовність сил та засобів цивільного захисту області до дій за призначенням під час попередження та виникненню надзвичайної ситуації під час пропуску повені та паводків впродовж 2019 року. Під час проведення командно-штабних навчань Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області було уточнено сили та засоби Протипаводкової територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту Тернопільської області та порядок взаємодії щодо надання інформації про загрозу виникнення та виникнення надзвичайної ситуації пов'язаної з водним фактором.

04.03.2019

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 17.07.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

129 см

-3

Нижнів

276 см

-2

Заліщики

267 см

     0

 

Штормове попередження

-