Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Відбулись курси підвищення кваліфікації для працівників водного господарства Тернопільської області

20.02.2019 року у приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільської області (начальник Качка Анатолій Ярославович) за ініціативи кафедри водних ресурсів ННІ економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України (ректор Бондар Олександр Іванович, д.б.н., професор) відбулись курси підвищення кваліфікації співробітників РОВР у Тернопільській області, Тернопільської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Тернопільській області та Громадської ради при Тернопільській ОДА на тему: «Екологічні компенсаторні заходи з експлуатації водних ресурсів річок Карпатського регіону». У навчанні взяло участь 55 слухачів.
Курси підвищення кваліфікації проводили викладачі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінекології: 1. Томільцева Аліна Іванівна, зав. кафедри водних ресурсів ДЗ «ДЕА», к.т.н., с.н.с., лекції на тему: «Методологічні основи розроблення протипаводкових заходів у басейнах річок Карпатського регіону», «Екологічні компенсаторні заходи з експлуатації водних ресурсів у басейнах річок карпатського регіону». 2.Кравченко Богдан Миколайович, керівник проектної діяльності ДЗ «ДЕА», доцент кафедри водних ресурсів, к.ю.н., лекції на тему: «Нормативно-правові основи раціонального використання та охорони водних ресурсів», «До питання впровадження аерофотозйомки для дослідження річок у їх басейнах» (матеріал підготовлений за підтримки ГО «Відкритий простір:UА»). 3.Кузьмінський Валентин Олександрович, доцент кафедри екології та економіки землекористування ДЗ «ДЕА», к.с.-г.н., лекції на тему: «Характеристика гірських і передгірських річок Карпат. Особливості геологічної будови та гідрологічного режиму гірських річок», «Проблеми з експлуатації водних ресурсів у басейні Дністра (на прикладі р.М.Сірет»). Наслідки невпорядкованості господарської діяльності».
У навчанні взяли участь фахівці РОВР у Тернопільській області, представники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області
(начальник управління, начальник відділу державного контролю (нагляду) водних ресурсів та атмосферного повітря, держінспектори, начальник відділу інструментально-лабораторного контролю), держслужбовці Тернопільської обласної державної адміністрації (начальник Управління, головні спеціалісти Управління екології та природних ресурсів).
Після проведення курсів підвищення кваліфікації відбулась тематична дискусія, під час якої обговорювалась можлива співпраця науковців ДЗ «ДЕА» з Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільської області. Науковці відвідали водні об’єкти, якими опікується представники водного господарства Тернопільщини.

25.02.2019

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 24.04.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

149 см

+3

Нижнів

257 см

-7

Заліщики

279 см

     -3

 

Штормове попередження

-