Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Семінар з орендарями водних об'єктів

Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області продовжує забезпечувати екологічний моніторинг стану водних ресурсів та орендної плати за використання водних об`єктів області. 20 листопада  2018 року організовано та проведено черговий кущовий семінар на тему «Використання водних ресурсів в рамках чинного законодавства» з орендарями водних об'єктів Чортківського та Гусятинського районів.
В роботі семінару взяли участь голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук та перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний,  начальник відділу агропромислового розвитку Гусятинської райдержадміністрації Михайло Новінчук, Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції в Тернопільській області Олександр Добенько, начальник відділу водних об’єктів Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Василь Майка.
Обговорювались проблемні питання щодо ефективного використання водних ресурсів та шляхи їх вирішення. У ході спілкування учасники зібрання мали можливість задати запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

22.11.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 15.05.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

216 см

-5

Нижнів

301 см

0

Заліщики

365 см

     -20

 

Штормове попередження

-