Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

ЩИРО ВІТАЄМО КУЦА РОМАНА МИХАЙЛОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ

08 листопада 2018 року відзначає свій 60-річний ювілей Роман Михайлович Куц – начальник Чортківського міжрайонного управління водного господарства Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області.

Народився Р.М.Куц в с.Скородинці Чортківського району Тернопільської області. З вересня 1980 року по червень 1985 року навчався у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «астрономогеодезія».
Свою трудову діяльність у галузі водного господарства Роман Михайлович розпочав у травні 1986 році на посаді інженера-гідротехніка в Чортківському управлінні осушувальних систем і протипаводкових споруд. З лютого 1989 року по листопад 1991 року працював на посаді начальника Бучацької дільниці. З грудня 1991 року був призначений на посаду начальника мехзагону Чортківського управління осушувальних систем і протипаводкових споруд, а з лютого 1999 року – переведений на посаду головного механіка управління.
З жовтня 2009 року і по даний час Р.М.Куц працює на посаді начальника Чортківського міжрайонного управління водного господарства.
У галузі водного господарства Роман Михайлович працює понад 33 роки. За час роботи в управлінні зарекомендував себе вмілим, відповідальним керівником, досвідченим організатором, висококваліфікованим спеціалістом, здатним компетентно вирішувати покладені перед ним виробничі завдання. До виконання свої обов’язків ставиться добросовісно і сумлінно. Користується заслуженим авторитетом та повагою колективу.
За професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх обов’язків Р.М.Куц нагороджений Грамотами Чортківського міжрайонного управління водного господарства, Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації.

Колектив Регіонального офісу водних ресурсів щиро вітає Романа Михайловича з ювілеєм і бажає йому міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту, творчого натхнення та наснаги в роботі!

08.11.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 24.04.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

149 см

+3

Нижнів

257 см

-7

Заліщики

279 см

     -3

 

Штормове попередження

-