Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2018»

6 листопада 2018 року розпочав роботу XVІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2018».
Під час урочистої церемонії відкриття до учасників форуму звернулася Голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко: "Під час форуму зароджуються нові ідеї, відбувається комунікація влади та бізнесу, напрацьовуються нові підходи для залучення інвестицій у водну сферу, тривають дискусії про актуальні питання впровадження європейських стандартів в управління водними ресурсами. Адже вода – це унікальний природний ресурс, основа нашого життя, а забезпеченість водними ресурсами зумовлює ресурсну безпеку кожної країни, її стабільний економічний розвиток, рівень життя, здоров’я та добробут громадян».
Експозиція Держводагентства присвячена управлінню водними ресурсами в сучасних умовах. До уваги всіх охочих представлена експозиція високотехнологічних систем і обладнання світового та власного виробництва для водопостачання, водопідготовки, водовідведення, очищення господарсько-побутових та промислових стічних вод.
Від Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області участь у Форумі приймають заступник начальника Ярослав Вівчарук, начальник відділу водних об’єктів Василь Майка та головний фахівець служби взаємодії зі ЗМІ та міжнародного співробітництва Оксана Головата.

 

07.11.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 24.04.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

149 см

+3

Нижнів

257 см

-7

Заліщики

279 см

     -3

 

Штормове попередження

-