Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

"Використання водних ресурсів в рамках чинного законодавства"

Аналіз стану використання водних ресурсів Тернопільської області протягом останніх років свідчить про те, що з боку органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарської діяльності вживаються недостатні заходи щодо покращення стану водних об’єктів та їх раціонального використання.
Відповідно, з метою реалізації основних напрямків державної політики, спрямованої на забезпечення екологічно безпечних умов життєдіяльності населення і господарської діяльності, захисту водних ресурсів від забруднення та виснаження, Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області спільно з Державною екологічною  інспекцією  в Тернопільській області організовано проведення семінарів з орендарями водних об’єктів (ставків) області, працівниками місцевих органів влади, відповідальних за даний напрямок роботи та органами місцевого самоврядування.
31 жовтня 2018 року такий захід відбувся на базі Борщівської дільниці РОВР у Тернопільській області. В роботі семінару взяли участь фахівці РОВР у Тернопільській області, Борщівської дільниці, орендарі водних об’єктів (ставків) Борщівського та Заліщицького районів, працівники місцевих органів влади даних районів.

01.11.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 24.04.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

149 см

+3

Нижнів

257 см

-7

Заліщики

279 см

     -3

 

Штормове попередження

-