Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Навчання фахівцями Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

10 жовтня 2018 року у Регіональному офісі водних ресурсів у Тернопільській області відбулося навчання фахівцями  Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області. Виступила Музика Марія Степанівна – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.
Гетьман Людмила Петрівна – завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації – розповіла про реєстрацію бізнесу і захист прав підприємців, а також про Антирейдерський штаб на чолі з Барною Степаном Степановичем.
Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану – Гуль Ольга Яремівна надала інформацію про роботу РАЦСів, про новий сервіс Міністерства юстиції – «Шлюб за добу» та послугу ювілейного весілля.
Завершив навчання Коваль Юрій Олегович – заступник начальника Управління державної виконавчої служби – начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень. Подав інформацію про особливості роботи державних виконавців, про єдиний реєстр боржників та про програму юстиції «Чужих дітей не буває».

11.10.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 07.06.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

205 см

-17

Нижнів

301 см

-5

Заліщики

372 см

    -12

 

Штормове попередження

-