Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

«Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж - Міжнародного дня чистих берегів.

Держводагентство долучається до цієї екологічної акції і вважає за доцільне підтримати ініціативу проведення такого заходу і в Україні.

Зокрема, 15 вересня 2018 року на Дніпровській набережній у м. Києві відбудеться акція, під час якої буде прибиратися та сортуватися побутове сміття на березі Дніпра, а також проводитиметься роз’яснювальна робота з громадянами щодо підвищення екологічної свідомості киян.

Враховуючи зазначене, просимо забезпечити організацію та проведення широкомасштабних еколого-просвітницьких заходів, організувавши прибирання прибережних захисних смуг уздовж річок та навколо водойм із залученням місцевого населення, зокрема шкільної та учнівської молоді, та проведення відповідної роз’яснювальної роботи про дбайливе ставлення до водних об’єктів.

Також забезпечити завчасне розміщення на сайтах водогосподарських організацій та у соціальних мережах створеного Держводагентством спільно з регіональним проектом ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) сучасного відеоролику #Я прибрав. Черга за тобою (https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=XS5kfc20cEs&app=desktop).

Інформацію про проведені заходи розмістити на офіційних веб-сайтах, у соціальних мережах та регіональних ЗМІ.

11.09.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 13.02.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

171 см

+7

Нижнів

279 см

+4

Заліщики

296 см

      -5

 

Штормове попередження

-