Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

День пам’яті та примирення відзначили у Тернополі

До монументу «Материнський поклик», що у Старому парку Тернополя, прийшли ветерани війни, повстанці, військові, небайдужі тернополяни, представники влади – усі вони у спільній молитві просили Господа про мир та спокій у нашій країні, яка пережила та відчула і ще досі відчуває усі страхіття воєн: найстрашнішої - Другої світової (1939-1945), нової – російського втручання до незалежної Української держави. Та найбільше під час заходів йшлося про примирення і взаєморозуміння. Священнослужителі відправили панахиду.

«Після 8 травня 1945 року, в день, коли нацистська Німеччина підписала капітуляцію, ІІ Світова ще тривала – до вересня. Проте завершився найжорстокіший її період на теренах Європи. Криваві диктатори Гітлер та Сталін розв’язали цю найстрашнішу в історії людства війну. Вона забрала життя мільйонів людей. Нині ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у тій війні - солдатів та офіцерів, вояків УПА, партизанів, полонених концтаборів, мирного населення. Вони віддали за нас свої життя, за наше сьогодення. Ми усіма нашими серцями і душами прагнемо, аби такого ніколи не повторилося, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. - Молимося за наших новітніх Героїв, які ціною власного життя упродовж чотирьох років бережуть мирне небо над нашою державою. Нехай кожного охоронця оберігають Небеса. Просімо Господа про те, аби на усій нашій території не говорили гармати. Пам'ятаймо, аби такого лихоліття не повторилось більше ніколи».

Очільник обласної ради  закликав усіх завжди пам'ятати про тих, хто віддав життя за волю та соборність України у різні часи агресій проти нашої держави та подякував захисникам України. Віктор Овчарук вручив відзнаки обласної ради ветеранам визвольних змагань.
На мітинг-реквієм завітали представники Тернопільського облводресурсів на чолі з начальником управління Анатолієм Ярослововичем Качкою.
Учасники пам'ятних заходів також поклали квіти на Микулинецькому кладовищі до могил жертв сталінських репресій, воїнів, загиблих в роки Другої світової війни, та бійців АТО .

08.05.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 18.01.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

167 см

+21

Нижнів

259 см

+8

Заліщики

275 см

      -1

 

Штормове попередження

-