Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Засідання Державної комісії

04 травня 2018 року о 11год. начальник Тернопільського облводресурсів А.Я.Качка відвідав Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області. Взяв участь у позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єра-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, першого заступника голови Державної комісії Зубка Г.Г. в режимі відеоконференції.

Основні питання:
1. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2018 року;
2. Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах України до прийняття відпочиваючих.
Тернопільське облводресурсів доповіли про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2018 року.
У сфері водного господарства області налічується 7,2 тис. гектарів осушуваних торф’яних масивів, більшість з яких знаходяться на меліоративних системах.
З метою завчасної підготовки до можливих несприятливих умов, пов’язаних з виникненням торф’яних пожеж, облводресурсів пропонувало органам місцевої влади Теребовлянського та Шумського районів спільно з органами місцевого самоврядування сіл Малий Говилів, Мшанець, Іванівка, Садки, Онишківці, Рохманів, Кути вжити заходів по виготовленню проектно-кошторисної документації на проведення робіт по відновленню внутрішньогосподарських осушувальних систем для їх використання по запобіганню виникнення пожеж на торфовищах.
Затверджені відповідні рішення та заходи з протидії загрозам, пожежам і надзвичайним ситуаціям у природних екосистемах області, в тому числі на торфовищах. Зобов’язано керівництво відповідних районів області щодо їх виконання. Заходи виконані не в повному обсязі і їх необхідно продовжити у 2018 році.
Пожежі на торфовищах по Україні:

  • 666 – 2016 рік
  • 18 – 2017 рік
  • 0 – 2018 рік.

На 1 сантиметр кубічний торфу потрібно 10 літрів води.

Щодо заходів для запобігання та протидії пожежам на торфовищах у літній період 2018 року Тернопільським облводресурсів було створено необхідний запас матеріалів на ПММ (Щебінь, камінь, пісок), створено 5 аварійних бригад та створено запаси води на водних об’єктах.
Також, Тернопільське облводресурсів проінформувало про безпеку поведінки на воді. Загальні положення були розіслані по школах, за участі Тернопільського управління освіти і науки. Стаття про безпеку на воді була опублікована у газеті «Номер один» та на сайті управління.

 

04.05.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 18.01.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

167 см

+21

Нижнів

259 см

+8

Заліщики

275 см

      -1

 

Штормове попередження

-