Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Вирішення питань догляду за внутрішньогосподарськими меліоративними системами міжрайонних управлінь

Керівники і спеціалісти Бережанського МУВГ взяли участь в нарадах сільських голів Бережанського і Козівського районів, які проводилися райдержадміністраціями, і де до відома сільських голів було доведено розпорядження голови облдержадміністрації від 30.11.2010 року № 960 “Про заходи щодо збереження і покращення інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем”  та доведені завдання щодо залучення осіб, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, до виконання ремонтно-доглядових робіт на внутрішньогосподарській меліоративній мережі.

Дане питання обговорено також з керівниками Підгаєцького району.

Відбулися зустрічі спеціалістів Бучацького міжрайонного управлінням водного господарства із керівниками центру зайнятості з питань залучення осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, на виконання робіт з вирубки чагарнику на внутрішньогосподарських каналах.

09.02.2011 р. відбулася зустріч начальника Тернопільського МУВГ Колоска П.І. і начальника Тернопільської дільниці Наумовича Ю.І. з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Панасюком М.П. з питаннь залучення безробітних до виконання оплачуваних громадських робіт на водних об’єктах Тернопільського району, а також проведено перемовини з даного питання з головами 12 сільських рад.

11.02.2011

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 17.07.2019 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

129 см

-3

Нижнів

276 см

-2

Заліщики

267 см

     0

 

Штормове попередження

-