Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Нарада в Бережанському міжрайонному управлінні по підготовці до роботи

А. Качка провів нараду в Бережанському міжрайонному управлінні по підготовці до роботи та виконання завдань в сезоні 2018 року за участі голови Бережанської районної ради Білика Василя Федоровича, голови РДА Гринкевича Ігоря Мироновича ,голови  с. Саранчуки Петровського Володимира Михайловича, начальника Бережанського міжрайонного управління Голови Остапа Михайловича. На нараді обговорили питання розвитку водного господарства, оренди водних об’єктів громад, сіл району.

Під час зустрічі обговорено програми, які будуть реалізовуватись в Тернопільській області, а саме: Програма відновлення та догляду за внутрішньогосподарською меліоративною мережею, переданою у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст Тернопільської області на 2018-2021 роки; Програма «Питна вода Тернопілля» на 2018-2020 роки; Програма розвитку водного господарства та водно-екологічного оздоровлення природного середовища Тернопільської області на період до 2021 року. Також обговорено питання щодо збільшення надання платних послуг в зоні діяльності управлінь.

А. Качка: «Хочу зазначити, що Бережанське міжрайонне управління готове до роботи на всі 100%. Зауважу, що Бережанське управління «особливе» по виду послуг, а саме виготовленню бетону та бетонних блоків.

З керівництвом району та громадами обговорили програму підтримки самого міжрайонного управління. Всі одноголосно сказали «так», тому що Бережанське управління є одним з наповнювачів місцевого бюджету. Тож з надією та оптимізмом до нових звершень!
Успіхів у роботі!»

06.03.2018

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 12.12.2018 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

159 см

-2

Нижнів

266 см

-6

Заліщики

290 см

      -3

 

Штормове попередження

-