Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

До уваги водокористувачів!

Тернопільське обласне управління водних ресурсів повідомляє, що наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 р. №78 затверджена форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) та Порядок ведення державного обліку водокористування.
Цей порядок встановлює єдині правила ведення державного обліку водокористування, який є обов’язковим для фізичних та юридичних осіб, діяльність яких підлягає державному обліку водокористування ( далі водокористувача).
Водокористувачі, які забирають воду з водопровідних мереж або інших систем водопостачання в обсязі від 20 м кубічних в добу (в середньому протягом календарного року) і передають зворотні (стічні) води до систем водовідведення зобов’язані подати звіт про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) (далі Звіт).
Звіт подається в Тернопільське облводресурсів не пізніше 1 лютого наступного за звітним роком за адресою м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 каб.13.
Інформація, що міститься у звіті, є первинними даними про водокористувача та його господарську діяльність.
Аналіз достовірності звітних даних здійснюється на підставі наданих водокористувачами даних первинного обліку водокористування та результатів хімічних аналізів води, дозволів на спеціальне водокористування, а також нормативних розрахунків водокористування та водовідведення.
Результати хімічних аналізів стічної води можна замовити в лабораторії моніторингу вод та грунтів облводресурсів, яка акредитована на виконання таких робіт.
Звіт підписується водокористувачем та скріплюється печаткою. Особа, яка підписала Звіт, забезпечує правильність складання Звіту, достовірність наведених в ньому даних і своєчасне його подання.
Тернопільське облводресурсів перед звітним періодом надає консультації щодо заповнення звітів у зв’язку із змінами в кодуванні . Звертатись за адресою м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35, каб.13.

12.12.2017

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 23.06.2018 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

173 см

 +29 см

Нижнів

249 см

 -11 см

Заліщики

283 см

 -9 см

 

Штормове попередження

22 червня грози, пориви північно-західного вітру, в окремих регіонах шквали 17-22 м/с, подекуди град.

22-23 червня на річках та малих водотоках очікується підвищення води на 0,2 - 1,0 м