Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Участь у XV Міжнародному водному форумі «AQUA UKRAINE».

З 7 по 9 листопада у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ) проходить XV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE», основне завдання якого - залучення до вирішення проблем, які існують у водному господарстві та сфері охорони водних ресурсів України, передових технологій і обладнання для ресурсозбереження, використання і очищення води від забруднюючих речовин. Щороку в рамках водного форуму «AQUA UKRAINE» проводиться міжнародна спеціалізована виставка та низка науково-практичних конференцій і семінарів.
Учасники мають можливість ознайомитися з передовими технологіями та системами контролю якості вод, новітніми досягненнями науки і техніки у сфері водозабезпечення та водовідведення.
Держводагентством для цьогорічної виставки підготовлено оновлену експозицію. Зокрема, відвідувачі за допомогою системи віртуальної реальності можуть здійснити віртуальну екскурсію на споруди Управління Головного Каховського магістрального каналу та Управління каналу Дніпро-Інгулець.
Крім того, презентовано роботу Автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Прикарпаття», геопорталу «Водні ресурси України» та ін.
У перший день Форуму відбулася науково-практична конференція «Вода та довкілля», під час якої представники державних, громадських та наукових установ висвітлювали актуальні проблеми, пов’язані з водним фактором.
Від Тернопільського облводресурсів участь у Форумі приймають в.о.начальника облводресурсів Віталій Гончар та  начальник відділу механізації, енергозбереження та охорони праці Іван Сторожук.

08.11.2017

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 12.12.2018 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

159 см

-2

Нижнів

266 см

-6

Заліщики

290 см

      -3

 

Штормове попередження

-