Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Відновлено джерело в с. Рай Бережанського району.

Одним з головних завдань водогосподарських організацій є популяризація та дбайливе ставлення до водних ресурсів, їх збереження та відновлення. Водні ресурси, які обслуговуються міжрайонними управліннями водного господарства  представлені сукупністю каналів, річок, озер, ставків та джерел. Протягом червня-серпня 2017 року на замовлення Бережанської міської ради Бережанське міжрайонне управління водного господарства виконувало земляні роботи по очистці водойми-джерела, яке протікає на території дендрологічного парку місцевого значення в с. Рай Бережанського району. Спеціалістами проведено очистку каскаду ставків від зарослів, відремонтовано гідротехнічну споруду та частково проведено благоустрій парку.

Після завершення виконання всіх будівельних робіт, за участю громади села Рай та місцевої влади, джерело було освячене. Сьогодні кожен охочий може відвідати Раївський парк, який являє собою культурно-історичну та естетичну цінність, поживитися чистою, прохолодною джерельною водою.

За значний організаційний внесок у реконструкцію озера та благоустрій парку в с. Рай оголошена подяка Бережанської міської ради начальнику Бережанського МУВГ Голові Остапу.

05.10.2017

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 19.07.2018 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

204 см

 -5

Нижнів

303 см

-14

Заліщики

360 см

+5

 

Штормове попередження

20 липня вранці та вдень пориви північно-західного вітру 15 - 20 м/с, гроза, град.