Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Підсумки фінансово-господарської діяльності облводресурсів за І півріччя 2017 року.

Тернопільське обласне управління водних ресурсів є бюджетною організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління, використання та відтворення водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.
Основними завдання облводресурсів  є реалізації державної політики у сфері використання, збереження та відтворення водних ресурсів, розвитку водних ресурсів та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області  у водних ресурсах, проведення заходів, пов’язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, організація робіт з експлуатації меліоративних систем.
Протягом І півріччя 2017 року Тернопільське обласне управління водних ресурсів спрямовувало свою діяльність на забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсів та їх раціональне використання, забезпечення працездатності водогосподарських та меліоративних систем, виконання природоохоронних заходів та вдосконалення нормативно-правового забезпечення галузі.
Водогосподарські організації області в складних фінансових умовах забезпечили безперебійну роботу систем та об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу.
Так, в І півріччі 2017 році структурними підрозділами облводресурсів виконано роботи з поточного ремонту на міжгосподарській мережі на суму 469,75 тис. гривень. При цьому, за рахунок коштів спеціального фонду виконано робіт на суму 420,20 тис. грн., бюджетне фінансування становило лише 49,55 тис. гривень.
Відповідно до наказу Держводагентства України від 10.01.2017 року № 2 «Про основні напрямки роботи та завдання з покращення технічного та естетичного стану  систем і об’єктів міжгосподарського комплексу», виконано роботи, а саме:
- проведено вирубку чагарнику на площі – 109,3 га в т.ч. вручну – 59,8 га, кущорізами – 49,5 га;
- відремонтовано 189 одиниць гідротехнічних споруд на міжгосподарській мережі, 5 одиниць на внутрішньогосподарській мережі;
- встановлено кілометрових та пікетажних стовпчиків – 171 од.;
- відновлено 98 гирл;
- відремонтовано постів – 1 од., свердловин – 7 од.;
- скошено трави на каналах і бермах на площі – 588,5 га, в т.ч. вручну – 301,5 га, кущорізами – 71,5 га, косарками – 216,0 га.
Виходячи із завдань, визначених програмою моніторингу меліорованих земель, проведено гідрогеолого-меліоративне обстеження осушуваних земель та прилеглих до них територій на площі 91,0 тис. га, здійснено 2540 замірів на режимно-спостережній мережі.
В ході обстеження, шляхом натурних спостережень та із застосуванням ручного буріння, визначалися рівні залягання грунтових вод, які являються основним критерієм, що визначає меліоративний стан систем.
Лабораторією моніторингу вод та грунтів виконано 2316 лабораторних вимірювань показників якості води.
Облводресурсів ведеться постійна робота щодо забезпечення ефективного управління водними ресурсами області. Фахівцями управління протягом І півріччя 2017 року було:
- обстежено 276 водних об’єктів та 380 гідротехнічних споруд, визначено технічний та екологічний їх стан;
- впорядковано та відновлено 22 джерела та витоків річок;
- розроблено та погоджено 9 паспортів водних об’єктів.
Відповідно до доручення Держводагентства України Тернопільське облводресурсів надає висновки щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування підземними та поверхневими водами. У І півріччі 2017 року надано 187 висновків та розроблено 30 режимів роботи водних об’єктів.
В період щорічних Всеукраїнських акцій «Місячника благоустрою», «Дня Води», «Дня Довкілля» працівниками облводресурсів разом з підвідомчими організаціями розчищено від сміття 19,3 км берегів, прибрано 17,7  га території, висаджено 242 дерева та 91 кущ, ліквідовано 16 стихійних сміттєзвалищ, упорядковано 17 джерел; проведена просвітницька робота серед населення, школярів, підготовленні статті в газети, проведені виступи на радіо та телебаченні.
Спеціалісти управлінь водного господарства приймали участь в нарадах райдержадміністрацій щодо управління водними ресурсами, проводили роботу з органами місцевої влади.
До Всесвітнього дня води: проведено конкурс «Вода – це життя», в якому взяли участь 437 дітей з усіх районів області; участь у ранковому ефірі телеканалу ТТБ Тернопільської обласної телерадіокомпанії; виступи на радіо; проведено лекції у шкільних навчальних закладах області; проведено акцію «Заліснення витоку річки Коропець»; опубліковано статті в ЗМІ.
На виробничі потреби щодо проведення відповідних заходів на міжгосподарській мережі кошти передбачені кошторисом по загальному фонду вкрай мізерні. Тому велика увага приділяється наданню платних послуг, що дає змогу направити частину зароблених коштів на загальний фонд.
Так, доходи від надання платних послуг у І півріччі 2017 року склали 3015,81 тис. грн., для надання яких залучалися всі структурні підрозділи.
Основна частина доходів отримана за надання платних послуг з виконання земляних робіт та використання механізмів і транспортних засобів.
Кошти, які залишаються в розпорядженні управління направляються на покриття недостатнього фінансування.
Враховуючи залишок коштів станом на 01.01.2017 р. в сумі 451,5 тис. грн. на покриття недостатнього фінансування було направлено 1273,6 тис. грн., з них 446,4 тис. грн. на утримання міжгосподарських осушувальних систем. На природоохоронні заходи із місцевого бюджету в області було залучено 1633,0 тис. грн. з них 1393,1 тис. грн. - з обласного фонду охорони навколишнього середовища.
У І півріччі 2017 року до зведеного бюджету Тернопільським облводресурсів внесено податків та платежів на суму 1924,6 тис. грн., в тому числі до державного бюджету – 395,9 тис. грн., до місцевих бюджетів – 1528,7 тис. гривень.
Станом на 01.07.2017 року заборгованості по заробітній платі та недоїмки по платежах до бюджету немає.
Штатна чисельність працівників облводресурсів станом на 01.07.2017 року становила 419 чол., середньоспискова – 267 чол., фонд оплати праці – 7505,2 тис. грн., середньомісячна заробітна плата – 4685 гривень
Фінансовий стан задовільний. Звіт фінансово-господарської діяльності . див. у розділі «Файли для завантаження».
Комітетом з конкурсних торгів облводресурсів процедури відкритих торгів не проводилися. Загальна сума коштів за укладеними договорами для закупівлі товарів, робіт та послуг склала 3480,6 тис. гривень.
Протягом І півріччя 2017 року в ДІУЕВР свій кваліфікаційний рівень підвищили 3 працівники облводресурсів.
З метою забезпечення громадян своєчасною, точною та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Тернопільського облводресурсів та його підвідомчих організацій обласне управління водних ресурсів у І півріччі 2017 року постійно проводило висвітлення діяльності у засобах масової інформації, зустрічах трудових колективів, сільських і селищних радах, школах, та навчальних закладах. Протягом зазначеного періоду надруковано 10 статей на водогосподарську тематику, опубліковано 18 публікацій на сайтах інтернет-видань, здійснено 8 виступів на телебаченні та радіо, прийнято участь у нарадах міських та районних рад, бесідах з населенням та виступах перед учнівською та студентською молоддю.
Управлінням здійснювалось оперативне реагування на звернення громадян. У І півріччі 2017 року до водогосподарських організацій області надійшло 82 звернення, які були оперативно розглянуті та надані відповіді у терміни згідно чинного законодавства.
Всього за звітний період до управління надійшло 994 документ.
У І півріччі 2017 року на офіційному веб-сайті облводресурсів розміщено 77 новин щодо діяльності водогосподарського комплексу області. Інформація також висвітлювалася у соціальній мережі Facebook.

 
Начальник відділу економіки                                                           Є.С.Дюк

20.07.2017

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 19.07.2018 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

204 см

 -5

Нижнів

303 см

-14

Заліщики

360 см

+5

 

Штормове попередження

20 липня вранці та вдень пориви північно-західного вітру 15 - 20 м/с, гроза, град.