Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

На Тернопільщині тривають командно-штабні навчання.

12 червня на Тернопільщині розпочалися командно-штабні навчання  щодо дій органів управління та сил цивільного захисту у випадку загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. В обласній державній адміністрації відбулась установча нарада робочої групи під головуванням директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайла Маюрова, під час якої  уточнено основні завдання та порядок проведення тренувань на території регіону.
13 червня на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС при Тернопільській облдержадміністрації йшлося про те, як діяти у випадку отримання штормового попередження.
Начальник облводресурсів Олег Озеранець та начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Василь Майка доповіли про готовність протипаводкової територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту Тернопільської області до виконання завдань за призначенням. Адже у Тернопільській області, внаслідок дощових паводків можливе підтоплення населених пунктів. Зокрема, можливе підняття рівня води у басейні річки Дністер. В зону підтоплення можуть потрапити населені пункти в Монастириському, Бучацькому, Заліщицькому та Борщівському районах. Загальна площа зони підтоплення на території вищевказаних районів може складати 30 тисяч гектарів. При цьому в можливу зону підтоплення потрапляє 22 населених пункти з населенням близько 1100 осіб.  Так, в Борщівському районі – це 5 населених пунктів, у Заліщицькому – 9, в Бучацькому – 4 і в Монастириському – 4. Проте підтоплення також можливі в інших районах, де є нерозчищені гирла малих і середніх річок.
На територіях, де існує загроза підтоплень, відпрацьовано роботу органів управління щодо ліквідації наслідків стихії на рівні районних ланок. Про хід робіт з подолання наслідків ймовірної надзвичайної ситуації доповіли керівники райдержадміністрацій під час селекторної наради.
Основна мета таких навчань практично відпрацювати дії керівників усіх рівнів при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій. Спільними зусиллями визначити шляхи вдосконалення роботи щодо забезпечення безпеки життєдіяльності населення на території регіону.

14.06.2017

Інформація

Прогноз погоди

http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 17.05.2018 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

130 см

 +1 см

Нижнів

239 см

 +1 см

Заліщики

261 см

+1см

 

Штормове попередження

      18 травня грози, вдень пориви південно-західного вітру 15-20 м/с, подекуди шквали та град.