Наша адреса




Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.ua



Графік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Конкурс «Вода – це життя»

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

 

30 березня 2017 року                            м. Тернопіль                                           №  1

 

Присутні:

члени організаційного комітету – Озеранець О.Т., Майка В.З., Фатаєва Н.А., Скоробогатий Я.В., Герзун М.А., Козак З.І., Федоров М.М., Росіцька Т.В., Конєнков В.Г., Седюкова Н.Б., Сосенко Т.С.

Порядок денний:

1. Про підведення підсумків та визначення переможців конкурсу «Вода – це життя».

2. Про організацію відзначення переможців та учасників Конкурсу, висвітлення в засобах масової інформації.   

Слухали: Про підведення підсумків та визначення переможців Конкурсу.

ВИСТУПИЛИ:

Герзун М.А.,  - провідний фахівець відділу управління персоналом, контролю та діловодства, секретар організаційного комітету: доповіла про учасників Конкурсу та кандидатури для визнання їх переможцями;

Озеранець О.Т, Майка В.З,  Седюкова Н.Б.

ВИРІШИЛИ:

1.Визнати переможцями конкурсу «Вода – це життя»:

       Вікова категорія 6-12 років

Номінація «Малюнок»

 1 місце – Богуславець Діана, 12 р. – учениця Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» Чортківської міської ради;

 2 місце – ЧайкаТетяна, 9 р. – учениця КЗТМР «Школа народних ремесел»;

 3 місце – Бурак Володимир, 8 р. –  учень ЗОШ І-ІІІ ст. села Млинівців Зборівського району;

Номінація «Фотографія»

1 місце – Безух Мар’яна, 12 р. -  учениця Биковецького НВК Шумського району;

2 місце – Катернюк Ольга, 11 р. – учениця Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» Чортківської міської ради;

3 місце – Молінська Маріанна, 8 р. –учениця Кременецької ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів.

Номінація «Твір»

1 місце–Гутман Анастасія, 8 р. – учениця Довгенської ЗОШ І-ІІ ст. Теребовлянського району;

2 місце– Снітинська Мар’яна, 7 р. – учениця Тернопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів №26;

3 місце - Бригадир Анастасія, 12 р . - учениця Борсуківської ЗОШ І-ІІІ ст. Лановецького району.

Номінація «Вірш»

1 місце – Прінь Софія, 11 р .– учениця ЗОШ І-ІІІ ст. села Млинівців Зборівського району;

2 місце – Мазур Ростислав, 11 р.-учень ЗОШ І-ІІ ст. села Угриньківці Заліщицького району;

3 місце – Дуб Олена, 7 р.учениця Тернопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів №26.

Номінація «Презентація»

1 місце–Солонинка Олександр, 12 р . – учень ЗОШ І-ІІ ст. села Крогулець Гусятинського району;

2 місце– Бартошинська Анастасія, 11 р. – учениця Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лановецького району;

3 місце- Дискантюк Ірина, 11 р. - учениця  Кременецької  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич; Кручак Анна-Кароліна,10 р. – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 м. Тернопіль.

Вікова категорія 12-18 років

Номінація «Малюнок»

1 місце – Бартух Віталій, 13 р. – учень Тернопільського технічного ліцею;

2 місце – Гуцал Андрій, 17 р. – учень ТСШ № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов; Бойко Анастасія, 17 р. – ученицяТСШ № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов;

3 місце – Осадчук Юлія, 15 р. – учениця Борщівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія імені Романа Андріяшика"; Коцюба Ганна, 14 р. –учениця Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» Чортківської міської ради.

Номінація «Фотографія»

1 місце – Ольховецька Христина, 17 р. – студентка Галицького коледжу ім. В.Чорновола;

2 місце – Мацкова Ольга, 16 р.– учениця Кременецького ліцею ім.У. Самчука;

3 місце – Шафарук Ірина, 15 р. – учениця Кременецького ліцею ім.У. Самчука.

Номінація «Твір»

1 місце–Атаманчук Тетяна, 17 р. – учениця Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

2 місце– Легка Христина, 13 р . – учениця Тернопільської ЗОШ № 25;

3 місце - Юноша Марія, 16 р. – учениця НВК «Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ».

Номінація «Вірш»

1 місце – Максимів Ганна, 14 р . – учениця ЗОШ  І-ІІ ступенів села Целіїв Гусятинського району;

2 місце – Мадараш Олена, 15 р. – учениця Острівецької ЗОШ І- ІІІ ст. Теребовлянського району;

3 місце – Ільків Любов, 14 р . – учениця ЗОШ І-ІІ ст. села Крогулець Гусятинського району.

Номінація «Презентація»

1 місце–Гайда Максим, 16 р. – учень Тернопільської ЗОШ № 30;

2 місце– Мандзій Софія, 14 р. – учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23;

3 місце- Попович Софія, Казьмерчук Вікторія, 15 р. – учениця Тернопільської ЗОШ  I-IIIступенів №18.

 

2. Нагородити подарунками та грамотами учасників Конкурсу, які зайняли призові місця – перше, друге, третє у всіх номінаціях та по вікових категоріях.

3. За творчу майстерність у номінації малюнок та активну участь в Конкурсі оголосити подяки:

- Чиж Антоніні – учениці Тернопільської ЗОШ № 23;

- Пенцак Варварі – учениці Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району;

- Шачку Павлові – учневі ТСШ № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов;

- Невистюк Христині – учениці ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов;

- Ковбасюк Анастасії– учениці КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва»;

- Данилишин Галині – учениці КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва»;

- Пукасу Богдану- учневі КЗТМР «Школа народних ремесл»;

- Видашу Володимиру – учневі Ласковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Теребовлянського району;

- Парубочі Надії – учениці Жизномирської ЗОШ І-ІІІ ст. Бучацького району;

- Гондз Ользі – учениці Тернопільської гімназії «Гармонія».

2. Слухали:Про організацію відзначення переможців та учасників Конкурсу, висвітлення в засобах масової інформації.

ВИСТУПИЛИ:

Озеранець О.Т., Козак З.І.

ВИРІШИЛИ:

1. Нагородити переможців Конкурсу грамотами та подарунками, окремим учасниками оголосити подяки.

2. Кращі роботи конкурсу «Вода – це життя» розмістити на офіційному веб-сайті Тернопільського облводресурсів та в засобах масової інформації.

 

Голова організаційного комітету                                     Озеранець О.Т.

 

Секретар комітету                                                               Герзун М.А.

 

Вікова категорія 6-12 років

Номінація «Малюнок»

 1 місце – Богуславець Діана, 12 р. – учениця Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» Чортківської міської ради

 2 місце– ЧайкаТетяна, 9 р. – учениця КЗТМР «Школа народних ремесел»

3 місце – Бурак Володимир, 8 р. –  учень ЗОШ І-ІІІ ст. села Млинівців Зборівського району

Номінація «Фотографія»

1 місце – Безух Мар’яна, 12 р. -  учениця Биковецького НВК Шумського району

2 місце– Катернюк Ольга, 11 р. – учениця Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» Чортківської міської ради

3 місце – Молінська Маріанна, 8 р. – учениця Кременецької ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Вікова категорія 12-18 років

Номінація «Малюнок»

  1 місце – Бартух Віталій, 13 р. – учень Тернопільського технічного ліцею

2 місце – Гуцал Андрій, 17 р. – учень ТСШ № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

 2 місце –  Бойко Анастасія, 17 р. – учениця ТСШ № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

 3 місце –Осадчук Юлія, 15 р. – учениця Борщівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія імені Романа Андріяшика" (Робота виконана на склі)

 3 місце –  Коцюба Ганна, 14 р. – учениця Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» Чортківської міської ради.

Номінація «Фотографія»

1 місце – Ольховецька Христина, 17 р. – студентка Галицького коледжу ім. В.Чорновола

2 місце– Мацкова Ольга, 16 р. – учениця Кременецького ліцею ім.У. Самчука

3 місце– Шафарук Ірина, 15 р. – учениця Кременецького ліцею ім.У. Самчука

Окремі малюнки відзначені подяками:

Чиж Антоніна – учениця Тернопільської ЗОШ № 23

Пенцак Варвара – учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району

Шачко Павлово – учень ТСШ № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

Невистюк Христина – учениця ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Пукас Богдан- учень КЗТМР «Школа народних ремесл»

Видаш Володимир – учень Ласковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Теребовлянського району

Інформація

Прогноз погоди





http://www.vodgosp.te.ua/

 

Стан гідрологічної обстановки на річках Тернопільської області 20.10.2017 р.

 

Водомірні пости річки Дністер

Рівень води над «0» графіка поста

Зміна рівня води за добу

 

Галич

114 см

-2 см

Нижнів

229 см

-5 см

Заліщики

250 см

0 см

 

Штормове попередження

 -