Наша адреса
Мапа проїзду

вул. За Рудкою, 35

Телефон гарячої лінії:
0352 52-64-22


ternopil@vodgosp.te.uaГрафік роботи

Понеділок – П’ятниця
з 08:00 год. до 17:00 год.

Обідня перерва
з 13:00 год. до 13:48 год.

Вихідні дні
субота, неділя

Діяльність відділу управління персоналом, контролю та діловодства

 

ДОВІДКА

про стан роботи з документами в Тернопільському облводресурсів за

І півріччя 2017 року

У І півріччі 2017 року документообіг в облводресурсів становив 994 документи, з них 438 документів вхідної кореспонденції, 556 - вихідної.

З Держводагентства надійшло 134 документів (на контролі – 66), Сектору у Тернопільській області щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування – 24, облдержадміністрації – 50 (на контролі  -7), інших установ – 230 (на контролі – 29).

Всього на контролі було 102 документи, які виконано у встановлені терміни та надано відповіді.

У І півріччі 2017 року до Тернопільського облводресурсів надійшло 11 звернень від громадян. Звернення стосувалися питань: щодо виготовлення паспорта на водний об’єкт; щодо підтоплення земельної ділянки; надання матеріальної допомоги та інші. По всім зверненням надані відповідні роз’яснення та пропозиції

Протягом зазначеного періоду на адресу Тернопільського обласного управління водних ресурсів надійшло 3 запити від юридичних осіб на  отримання публічної інформації.

 Відповіді на запити та довідкова інформація надавалась запитувачам  у визначені терміни та відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Про необхідність надання відповідей на виконання документів, які знаходяться на контролі  провідний фахівець постійно нагадує головним виконавцям за 3-1 день до терміну виконання.

В облводресурсів питання  забезпечення своєчасного реагування та якісного виконання контрольних документів знаходиться на постійному контролі.

 

Провідний фахівець                                                             Герзун М.А.

 

Інформація